Bertel Bertel Nordström

661146

BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967): Stadsgården Stockholm, signerad och daterad Bertel Nordström -60, olja på duk, ca 65x54 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Bertel Bertel Nordström

Budhistorik (6 bud)
5030626
5030091
2 400
5029712
5025185
5021870

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.