Birger Ljungqvist akvarell

661144

BIRGER LJUNGQVIST (1894-1965): Mansfigur vid bord, signerad Birger Ljungqvist, akvarell, bildmått cas 30x22 cm

Fack 2

Birger Ljungqvist akvarell

Budhistorik (2 bud)

5022538
5015752

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.