Herrfickur i 18 k guld

661139

FICKUR, 18 k guld, 1920-tal, innerlock i 18 k, ankargång, boettnr, 128338, diameter 47 mm, vikt ca 61,8 g, etui

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, tavla med slitage, monogram

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Herrfickur i 18 k guld

Budhistorik (10 bud)
5022527
5 400
5016126
5 200
5017635
5 000
5016126
4 800
5017634
4 600

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.