Berta Hansson oljemålning

661138

BERTA HANSSON (1910-94): Flicka i vit blus, monogramsignerad BH, olja på pannå, bildmått ca 55x49 cm

Rum 18

Berta Hansson oljemålning

Budhistorik (26 bud)
5022994
10 000
5023002
9 800
5022994
9 600
5022996
9 400
5022994
9 200

Slutpris SEK:
10 000
965 EUR, 1 096 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.