August Lundberg pastell

661136

AUGUST LUNDBERG (1882-1946): Landskap, Småland, signerad och daterad Aug Lundberg 07, pastell, bildmått ca 26x47 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 8

August Lundberg pastell

Budhistorik (4 bud)

5020668
450
5020821
5020668
5019918

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.