Stolar Frank

661131

JOSEF FRANK, stolar, 4 st, Svenskt Tenn, modell 2025, vitlackerade, stoppad sits, zebrarandig klädsel, ryggpinnar av bambu, sitthöjd ca 46 cm

Smärre ytskador och märken, klädsel med smärre slitage

Möbler, Stolar, Svenskt Tenn

Rum 2

Stolar Frank

Budhistorik (21 bud)
5023183
13 500
5022781
13 000
5022203
12 500
5022779
12 500
5022203
12 000

Slutpris SEK:
13 500
1 303 EUR, 1 480 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.