Edvin Ollers

661130

EDVIN OLLERS (1888-1959): skål på fot, tenn, graverad dekor med namn, signerad och daterad E Ollers 1924, höjd 25 cm

Metall, Design

Monter 26

Edvin Ollers

Budhistorik (4 bud)

5022853
5021952
5021952
5014311

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.