Anders Zorn

661115

ANDERS ZORN (1860-1920): "Vadstället", etsning, 1912, signerad Zorn, 19,6x14,6 cm

Gulnad

Kundcenter

Anders Zorn

Budhistorik (22 bud)
5021979
10 000
5021968
9 800
5021977
9 800
5021968
9 200
5021975
9 000

Slutpris SEK:
10 000
1 028 EUR, 1 171 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.