Soffa och fåtöjer

661113

SOFFA och FÅTÖLJER, 3, dlr, gustavsiansk stil, 1900-talets första hälft, rikligt skuren dekor, mått på soffa, bredd ca 140 cm, sitthöjd ca 45

Bruksslitage, fläckar på textil

Möbler, Soffgrupper

Rum 3

Soffa och fåtöjer

Budhistorik

2019-07-09 kl 20:20
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.