Sengustavianska ljusstakar 1 par

661105

LJUSSTAKAR, 1 par, sengustavianska, marmor samt förgylld mässing, höjd 25 cm

Nagg, kedjor saknas delvis

Diverse, Belysning

Budhistorik (11 bud)
5014031
1 800
5022583
1 700
5014031
5021999
1 400
5014031
1 300

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.