Carl Malmsten staken golvlampa

661104

CARL MALMSTEN, "Staken", björk samt ek, 1900-talets andra hälft, höj- och sänkbar, brännmärkt CM

Skärm med skador

Belysning, Golvlampor, Design

Rum 17

Budhistorik (20 bud)
5018159
1 300
5021552
5018159
5018062
5018158

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.