Serveringsvagn

661103

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, stomme i patinerad metall, bambu imititation, hyllplan i glas, höjd ca 75, 73x45 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Serveringsvagn

Budhistorik (10 bud)
5030059
700
5026735
650
5030057
650
5026735
600
5027013
550

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.