Serveringsvagn

661102

SERVERNGSVAGN, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, hyllplan i glas, höjd ca 70, 65x43 cm

Bruksslitage, smärre ytskador

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Serveringsvagn

Budhistorik (18 bud)
5026257
1 800
5026197
1 700
5024659
1 600
5024083
5024083
1 300

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.