Sideboard teak

661100

SIDEBOARD, 1960-tal, teak, 3 lådor, nyckelbussningar i mässiing, höjd ca 90, 156 X 43 cm

Bruksslitage, smärre märkning

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen
Bruksslitage, smärre märkning

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Sideboard teak

Budhistorik (12 bud)
5025830
3 800
5025827
3 600
5025822
3 400
5025813
3 200
5025810

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.