Bergboms golvarmatur

661096

BERGBOM, golvlampa, 1900-talets andra hälft, vitlackerad stomme, vit plastskärm, undertill märkt Bergbom G-024, total höjd ca 146 cm

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 17

Bergboms golvarmatur

Budhistorik

2019-07-11 kl 15:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.