Oljemålning

661095

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Ostronplockerskor, spår av monogramsignatur, olja på duk, ca 35x46 cm

Färgbortfall

Rum 5

Oljemålning

Budhistorik (9 bud)
5022898
750
5022872
700
5022872
600
5022542
550
5019981
500

Slutpris SEK:
750
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.