Erland Cullberg oljemålning

661094

ERLAND CULLBERG (1931-2012): Modell, signerad, olja på duk, ca 173x134 cm

Konst, Modernt måleri, Selected

Rum 19

Erland Cullberg oljemålning

Budhistorik (4 bud)

5023117
16 500
5017991
16 000
5016316
10 500
5016151
10 000

Slutpris SEK:
16 500
1 592 EUR, 1 808 USD
Utropspris SEK:
28 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.