Sverin Nilson

661093

SEVERIN NILSON (1846-1918): Första skoldagen, signerad Severin Nilson, olja på pannå, ca 27,5x20 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Sverin Nilson

Budhistorik (12 bud)
5023030
4 400
5015280
4 200
5015280
3 800
5020987
3 600
5015280

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.