Fickur 2 st silver

661090

FICKUR, 2 st, silver, Fickur, K. Serkisoff & Co, Constantinople, Billodes, ca 1900, nyckeldragare, diam ca 50 mm, klockkedja och nyckel medföljer, Fickur, Schweiz, ca 1920, ankargång, diam ca 50 mm, klockkedja medföljer

Skador. Slitage. Boett med monogram. SAV garanterar ej funktionen.

Klockor/Ur

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Fickur 2 st silver

Budhistorik (1 bud)

5050315
2019-07-25 09:16:15

2019-07-28 kl 12:28
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 200 kr.