Soppslevar

661085

SOPPSLEVAR, 2 st., silver, med svarvade träskaft, 1800-tal, längd 41 cm

Slitage, en benknopp lös

Silver

Soppslevar

Budhistorik (9 bud)
5021593
1 300
5021207
5021592
5021207
5021591

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.