Bord med oktagonal skiva samt glas

661075

BORD, slutet av 1800-talet, oktagonal skiva med glas, träskuren dekor, höjd ca 70, diameter 70 cm

Bruksslitage, slitage på skiva, mindre nagg på glas kan förekomma

Möbler, Matbord

Rum 6

Budhistorik (1 bud)

5022666
2019-07-09 17:00:51

2019-07-09 kl 20:14
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.