Oljemålning 1800-tal

661045

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Frankrike 1800-tal): Läsande kvinna, olja på duk, ca 92x144 cm

Retuscher, duklagning

Konst, Äldre måleri

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (20 bud)
5028596
5 800
5028159
5 600
5027588
5 400
5028158
5 400
5027588
5 200

Slutpris SEK:
5 800
560 EUR, 636 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.