Marieberg cremekoppar med lock

661042

CREMEKOPPAR MED LOCK, 6 st., snarlika, mjukt porslin, Marieberg, 1700-talets andra hälft, polykrom dekor, höjd med lock 8,5 cm

Ett lock lagat, mindre nagg, slitage

Keramik/Porslin

Budhistorik (14 bud)
5050418
3 800
5050414
3 600
5050417
3 400
5050414
3 200
5050402

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.