Bokhylla

661030

BOKHYLLA, 1920/30-tal, med vagga och hylla, bonad björk, höjd ca 67 samt 61x32 cm

Slitage, fläckar

Möbler, Hyllor

Hylla 6

Bokhylla

Budhistorik (19 bud)
5020555
1 700
5020553
1 600
5020551
5020550
1 400
5020548
1 300

Slutpris SEK:
1 700
175 EUR, 199 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.