Roland Svensson litografi

661029

ROLAND SVENSSON (1910-2003), kustmotiv med fyr, signerad roland S, färglitografi, 142/200, ca 44x30 cm

Roland Svensson litografi
Budhistorik (2 bud)

5021377
750
5021372

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.