Nils G Stenqvist blandteknik

661020

NILS G. STENQVIST (1934-2005): "Fossilt avtryck" signerad och daterad 1987, blandteknik, ca 90x61 cm

Fack 36

Nils G Stenqvist blandteknik

Budhistorik

2019-07-09 kl 12:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.