Byrå med stenskiva

661016

BYRÅ med stenskiva, sengustaviansk stil, fanerrad i mahogny, 3 lådor, höjd ca 77, 69x36 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Byrå med stenskiva

Budhistorik (23 bud)
5023154
5023174
2 800
5023154
2 600
5022861
2 400
5022751

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.