Skåp

661013

SKÅP, 1940-tal, fanerad med mahogny, ben i björk, invändigt med hyllor och lådor, stämpelmärkt SMI för Svenska Möbelindustrier, höjd ca 103, 101x40 cm, nyckel finns

Slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Skåp

Budhistorik (20 bud)
5022272
1 300
5022271
5022267
5022265
5022264
950

Slutpris SEK:
1 300
134 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.