Hans-Erik Eriksson, olja på pannå

660999

HANS-ERIK ERIKSSON (1921-1997): Husinteriör med kvinna, signerad Hans-Erik Eriksson, olja på pannå, ca 60x50 cm

Fack 2

Budhistorik

2019-07-09 kl 10:32
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.