Hans-Erik Eriksson oljemålning

660997

HANS-ERIK ERIKSSON (1921-1997): motiv med båt vid strandkant, signerad Hans-Erik Eriksson, olja på pannå, ca 40x30 cm

Fack 30

Budhistorik (13 bud)
5021545
900
5022261
850
5021545
5022258
750
5021545
700

Slutpris SEK:
900
93 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.