Carl Hoger Fischer oljemålning

660996

CARL HOGER FISCHER (1885-1955): Rosor, signerad Carl H Fischer, olja på duk, ca 65x90 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 18

Budhistorik (22 bud)
5022954
3 200
5022949
5022948
2 800
5022941
2 600
5022947
2 600

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.