Esteban fekete

660995

ESTEBAN FEKETE, komposition, signerad samt numrerad Fekete, 22/60, färglitografi, mått ca 47x30 cm

Ej examinerad ur ram

Rum 6

Esteban fekete

Budhistorik (1 bud)

5014703
2019-07-04 23:56:41

2019-07-09 kl 11:20
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.