Bela Hradil oljemålning

660994

BELA HRADIL (född 1885-1968): Stilleben, signerad Hradil, olja på duk, ca 90x67 cm

Rum 18

Bela Hradil oljemålning

Budhistorik (4 bud)

5023046
450
5021306
5017584
5014621

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.