Esteban Fekete, litografi

660993

ESTEBAN FEKETE, komposition, signerad samt numrerad Fekete, 10/28, färglitografi, mått ca 44x30 cm

Kraftigt gulnat blad samt passepartout

Esteban Fekete, litografi
Budhistorik (1 bud)

5014691
2019-07-04 23:45:57

2019-07-09 kl 18:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.