Lars Norrman oljemålning

660991

LARS NORRMAN (1915-1979): "polynesisk kvinna", signerad Lars Norrman, olja på papper, ca 43x29 cm

Ej examinerad ur ram, något gulnad

Fack 30

Lars Norrman oljemålning

Budhistorik (8 bud)
5022887
650
5022884
600
5022881
550
5022879
500
5022876
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.