Lindorm Liljefors

660990

LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): motiv med rådjur i skogslandskap, signerad Lindorm L, olja på pannå, 45x35 cm

Rum 5

Lindorm Liljefors

Budhistorik (28 bud)
5021897
2 600
5022051
2 400
5021897
5022048
5021897
1 900

Slutpris SEK:
2 600
267 EUR, 304 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.