Lindorm Liljefors

660989

LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): motiv med älg i skogslandskap, signerad Lindorm L, olja på pannå, 45x35 cm

Rum 5

Lindorm Liljefors

Budhistorik (15 bud)
5022485
1 600
5022479
5015272
1 400
5022478
1 300
5015272

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.