Anders Altzar

660988

ANDERS ALTZAR (1886-1939): Vinterlandskap, signerad och daterad altzar - 1925, olja på duk, ca 91x145 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Anders Altzar

Budhistorik (16 bud)
5024139
5024072
5024138
5024072
1 900
5023971
1 800

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.