Ljusstakar Louis Seize-stil

660984

LJUSSTAKAR, 1800-talets andra hälft, Louis Seize-stil, stommar i massiv mässing, för 3 ljus vardera, höjd ca 46 cm

Vaxrester, åldersrelaterat slitage

Metall, Belysning

Ljusstakar Louis Seize-stil

Budhistorik (7 bud)
5021842
750
5021269
700
5020969
650
5020951
600
5019932
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.