Stormlyktor

660978

STORMLYKTOR, 1 par, 1800-tal, Ryssland, fot i mässing, kupa i glas, dekor av blomster, totalhöjd ca 59 cm

Slitage, bucklor

Diverse, Belysning

Stormlyktor

Budhistorik (12 bud)
5024594
5024820
3 800
5024594
3 600
5024819
3 400
5024594
3 200

Slutpris SEK:
408 EUR, 493 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.