Urnor

660977

URNOR, 1 par, empire, Frankrike, 1800-talets första del, porslin, höjd ca 28 cm

Slitage

Keramik/Porslin

Urnor

Budhistorik (18 bud)
5024312
4 200
5024360
5024312
3 800
5024358
3 600
5024312
3 400

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.