Bengt Lindström litografi

660975

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad samt EA , litografi, ca 75x52 cm

Ej examinerad ur ram, något gulnat blad

Rum 6

Bengt Lindström litografi

Budhistorik (5 bud)
5022787
500
5022612
450
5022318
5020675
5015659

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.