Charlotte Wahlström oljemålning

660970

CHARLOTTE WAHLSTRÖM (1849-1924): kvällssol mot bokträd, signerad Charlotte Wahlström, olja på duk, 65x45 cm

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (15 bud)
5022708
4 200
5016352
5016351
3 800
5016350
3 600
5016349
3 400

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.