Serveringsvagn 1900-talets andra hälft

660962

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, betsad, beslag i mässing, löstagbar bricka, lådor i sargen, underliggande glasskiva, höjd ca 60, 74x41 cm

Brukslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Budhistorik (7 bud)
5023055
600
5023034
550
5022558
500
5020636
450
5014826

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.