Gunnar Persson oljemålning

660961

GUNNAR PERSSON (1908-1975): Palmer, signerad och daterad Gunnar Persson -50, olja på pannå, ca 40x32 cm

Smärre färgbortfall

Rum 18

Gunnar Persson oljemålning

Budhistorik (11 bud)
5026544
1 300
5026539
5026543
5026539
950
5026542
900

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.