Byråer

660960

BYRÅER, 1 par, England, 1900-talets mitt, 7 lådor, fanerad med mahogny, beslag i mässing, höjd ca 125, 56x42 cm

Slitage, repor

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Byråer

Budhistorik (12 bud)
5021581
2 800
5021580
5021579
1 900
5021578
1 800
5021577
1 700

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.