Cornelis van Beverloo Corneille färglitografi

660957

CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): Figurkomposition, signerad och daterad Corneille -90, numrerad 166/200, färglitografi, motivmått ca 30x23 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (11 bud)
5035237
750
5034138
700
5034138
650
5033528
600
5033528
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.