Stolar Louis XV

660956

STOLAR, 8 st., Louis XV, 1700-tal, betsad, skuren dekor, sitthöjd ca 45 cm, medföljer 8 st lösa sittsar i rotting

Renoverad, lagningar, rotting med skador

Möbler, Stolar

Rum 7

Stolar Louis XV

Budhistorik (18 bud)
5024521
5 400
5024516
5 200
5024518
5 200
5024516
5 000
5024515
4 800

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.