Mikael Björnstjerna Boda Nova bestick Oval

660954

MIKAEL BJÖRNSTJERNA, f. 1935; bestick, 35 dlr, modell "Oval Steel", Boda Nova, 1970/80-tal, i rostfritt stål samt vit plast, bestående av; 12 st matgafflar, 12 st matskedar, 11 st knivar, längd ca 18,5-21 cm

Bruksslitage

Diverse

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (9 bud)
5035464
5033117
5035453
5033117
5032287
850

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.