Axek Wilhelm Nordgren

660953

AXEL WILHELM NORDGREN (1828-1888): Fjordlandskap, signerad A. Nordgren, olja på duk, ca 45x60 cm

Dukskada, ytfläckar

Konst, Äldre måleri

Rum 18

Axek Wilhelm Nordgren

Budhistorik (11 bud)
5026117
3 600
5020019
3 400
5020019
5020018
2 800
5020017
2 600

Slutpris SEK:
3 600
370 EUR, 422 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.